Lista polecanych parkingów | Trybuny | |
Trybuna od strony ulicy Wiankowej | Trybuna od strony Term Maltańskich | Trybuny |
P1 Zobacz na mapie | P3 Zobacz na mapie | T1 (przy wieży) Zobacz na mapie |
P2 Zobacz na mapie | P4 Zobacz na mapie | T2 (od strony Term Maltańskich) Zobacz na mapie |
Wejście na trybuny jest bezpłatne!
W dniu zawodów przejście przez teren toru regatowego będzie zamknięte!
Rozkład jazdy na 27.05.2023
Półfinały sesja poranna
9:05 – K1 W 200m Julia Olszewska
9:10 – C1 W 200m Magda Stanny
9:15 – K1 M 200m Piotr Morawski
9:35 – K4 W 500m Zuzanna Błażejczak/Sandra Ostrowska/ Julia Krajewsk/ Julia Olszewska
9:41 – K4 M 500m Igor Komorowski/Mikołaj Walulik/Marcin Nowacki/Jarosław Kajdanek
9:41 - K4 M 500m Jakub Stepun/Bartosz Grabowski/Sławomir Witczak/Jakub Michalski
Finały
10:29 -K M 1000m Finał B Rafał Rosolski
11:04 – C1 W 20m Finał A Dorota Borowska
11:12 – K1 W 200m Finał A Katarzyna Kołodziejczyk
11:28 – K2 W 200m Finał Klatt/Wiśniewska
11:28 – K2 W 200m Finał Iskrzycka/Kołodziejczyk
11:41 – C1 M 1000m Finał A Wiktor Głazunow
12:01 – C2 M 1000m Finał A Dominik Nowacki/ Łukasz Witkowski
12:01 – C2 M 1000m Finał A Adrian Kłos/Kacper Sieradzan
12:16 - K4 W 500m Finał A Karolina Naja/Anna Puławska/ Adrianna Kakol/ Dominika Putto
12:25 – K4 M 500m Finał A (uzupełnione po półfinałach)
12:34 – C4 M 500m Finał A. Kitewski/Zezula/Witkowski/Śliwiński
12:34 – C4 M 500m Finał J. Kitewski/Hołdak/Sieradzan/Kłos
12:43 – C2 W 500m Finał Dorozińska/Lach
12:43 – C2 W 500m Finał Mendelska/Stanny
Półfinały sesja popołudniowa
15:00 - C1 W 500m Patrycja Mendelska
15:00 - C1 W 500m Angelika Dorozińska
15:12 - K1 W 500m Sandra Ostrowska
15:12 - K1 W 500m Justyna Iskrzycka
15:24 - C1 M 500m Piotr Morawski
15:30 - K1 M 500m Przemysław Korsak
15:42 - C1 M 500m Alex Koliadych
15:48 - C1 M 500m Arsen Śliwiński
16:06 - K2 M 500m Wojciech Pilarz/Wiktor Leszczyński
16:06 - K2 M 500m Jakub Stepun/Bartosz Grabowski
16:12 - C2 M 500m Aleksander Kitewski/Norman Zezula
16:18 - C2 M 500m Wiktor Głazunow/ Tomasz Barniak
16:30 - K2 W 500m Karolina Naja/Anna Puławska
Wyniki z pierwszego dnia 26.05.2023:
Eliminacje sesja poranna
9:00 - K1 W 200m Kasia Kołodziejczyk - Finał A
9:10 – K1 W 200m Julia Olszewska - Półfinał
9:15 – C1 W 200m Magda Stanny - Półfinał
9:20 – C1 W 200m Dorota Borowska - Finał A
9:25 – K1 M 200m Piotrek Morawski - Półfinał
9:50 – C1 M 1000m Łukasz Witkowski - Półfinał
9:57 – C1 M 1000m Wiktor Głazunow - Finał A
10:25 – K1 M 1000m Przemysław Korsak - miejsce 9
10:39 – K1 M 1000m Rafał Rosolski - Półfinał
10:53 – C2 M 1000m Adrian Kłos/Kacper Sieradzan - Półfinał
10:53 – C2 M 1000m Dominik Nowacki /Łukasz Witkowski - Finał A
11:10 – K4 W 500m Karolina Naja / Anna Puławska /Adrianna Kąkol /Dominika Putto - Finał A
11:16 – K4 W 500m Zuzanna Błażejczak /Sandra Ostrowska /Julia Krajewska /Julia Olszewska - Półfinał
11:22 – K4 M 500m – Igor Komorowski/Mikołaj Walulik/Marcin Nowacki/Jarosław Kajdanek - Półfinał
11:34 – K4 M 500m Jakub Stepun /Bartosz Grabowski /Sławek Witczak / Kuba Michalski - Półfinał
Półfinały
13:30 – C1 M 1000m Łukasz Witkowski - DSQ
13:51 – K1 M 1000m Rafał Rosolski - Finał B
14:26 – C2 M 1000m Adrian Kłos/ Kacper Sieradzan - Finał A
Eliminacja sesja popołudniowa
14:15 – C1 W 500m Angelika Dorozińska - Półfinał
14:21 – C1 W 500m Patrycja Mendelska - Półfinał
14:27 – K1 W 500m Justyna Iskrzycka - Półfinał
14:39 – K1 W 500m Sandra Ostrowska - Półfinał
14:57– K1 M 500m Piotr Morawski - Półfinał
15:03 – K1 M 500m Przemysław Korsak - Półfinał
15:27 – C1 M 500m Alex Koliadych - Półfinał
15:42 – C1 M 500m Arsen Śliwiński - Półfinał
15:51 – K2 M 500m Wojciech Pilarz / Wiktor Leszczyński - Półfinał
15:57 – K2 M 500m Jakub Stepun / Bartosz Grabowski - Półfinał
16:09 – C2 M 500m Aleksander Kitewski / Norman Zezula - Półfinał
16:21 – C2 M 500m Wiktor Głazunow / Tomasz Barniak - Półfinał
16:39 – K2 W 500m Karolina Naja / Anna Puławska - Półfinał
16:39 – K2 W 500m Martyna Klatt / Helena Wiśniewska - Finał A